Eating plant-based can be expensive...especially when you live in an area like ours. We go to @bulkbarnfoods to get the extras like granola bars and snacks that are crazy expensive in the natural section of the grocery store. All this stuff should have cost me $88 but it only cost $30.
26 likes
  • ohclassybEating plant-based can be expensive...especially when you live in an area like ours. We go to @bulkbarnfoods to get the extras like granola bars and snacks that are crazy expensive in the natural section of the grocery store. All this stuff should have cost me $88 but it only cost $30.

  • hales1027I looove those snap peas
Log in to like or comment.