Każdy ma swoją drogę do szczęścia. 
Nie znajdziesz swojego szczęścia na  cudzej drodze …. Jeżeli chcemy zmienić coś w naszym życiu, to tylko po to, by czuć się jeszcze szczęśliwszymi, czy szczęśliwymi. Dlatego  podejmując kolejne postanowienia noworoczne, przede wszystkim powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie:
Co uczyniło by mnie szczęśliwszym? To jest ta zmiana. Ten kierunek.

Żeby cokolwiek zmienić, nie raz będziesz musiał wyjść ze swojej strefy komfortu.

Tylko jak chcesz zmienić swoje życie, tkwiąc w starym? Może wcale nie musisz zmieniać pracy na nową, tylko poszukać czegoś, co da ci poczucie spełnienia (a więc i poczucie szczęścia) w tej starej.

Bo prawdziwa dogłębna zmiania nie przyjdzie do nas z zewnątrz. Ona zaczyna się w nas samych. Zmiana wymaga – takie ostatnio modne słowo – wyjścia ze swojej strefy komfortu. Otwarcia się na nowe, nieznane (więc wywołujące podświadomą obawę) możliwości.

#marketing #motivation #entrepreneur #business #motivation #branding #money #digitalmarketing #entrepreneurship #smallbusiness #contentmarketing #marketingdigital #instagram #success #businessowner #fashion #design #goals #onlinemarketing #onlinebusiness #motivated #businesswoman #christmas #instadaily #follow #successquotes #promo #life #sunset #sky_perfection
176 likes
Log in to like or comment.