Vai zināji, ka šodien, 2. martā, tiek atzīmēta Pasaules Grāmatu diena. Kā to svin!? :) Protams, lasot grāmatas. Šai dienai par godu var piedomāt klāt kādu rituālu - pārlasīt mīļāko grāmatu, pabeigt iesākto grāmatu, uzdāvināt sev sen kāroto grāmatu, aiziet palasīt uz mīļāko kafejnīcu, palasīt priekšā bērnam vai draugiem vai lasīt visiem kopā. Kā svinēsi Tu?
#worldbookday #worldbookday2017 #svinamgrāmatas #lasīt #grāmatas
63 likes
  • janisrozeinstaVai zināji, ka šodien, 2. martā, tiek atzīmēta Pasaules Grāmatu diena. Kā to svin!? :) Protams, lasot grāmatas. Šai dienai par godu var piedomāt klāt kādu rituālu - pārlasīt mīļāko grāmatu, pabeigt iesākto grāmatu, uzdāvināt sev sen kāroto grāmatu, aiziet palasīt uz mīļāko kafejnīcu, palasīt priekšā bērnam vai draugiem vai lasīt visiem kopā. Kā svinēsi Tu?
    #worldbookday #worldbookday2017 #svinamgrāmatas #lasīt #grāmatas

  • ievaevavaŠodien tieši ilgi gaidītā brīvdiena,ko pavadu lasot! 😊Sveicieni visiem grāmatu lasītājiem! 📚🌷
  • laura_zukova1Man šāda diena būs tikai rīt!📖💖
  • ksuharevska79Jàsaka godìgi,es to uzzinàju no jums. Bet man tieši šodien zemapziņa lika pàrkràmèt plauktus,notraust putekļus un pàrlasìt rindas sen lasìtàs,sirdij tuvàs gràmatàs. Piemèram, palasìju Jevgeņiju Oņeginu,pàrlapoju Prustu,ko gan daru katru pavasari. Prusts man saistàs ar visu skaisto:pavasari,mùziku,dabu,atmiņàm,mìlestìbu un Franciju. Es dievinu viņa meistarìbu valodà. Lasiet gràmatas,kaut dažas, sen aizmirstas, rindiņas dienà.... "Iespējams, bērnībā nebija tādu dienu, ko mēs būtu izdzīvojuši tik spilgti kā tās, ko pavadījām kopā ar mīļāko grāmatu. " /Marsels Prusts/🕊📖🌷
Log in to like or comment.