Doğa Okulu kurucularından Güven Eken “Çevresel Adaletsizlik ve Ayrımcılık” söyleşisi için 2 Şubatta Asulis Laboratuvarı / Asulis Laboratory'de. Konumuz doğa, insan ve tüm haklar arasındaki ilişkiler. Çünkü bir dere de olsa, bir çocuk da, hak parçalanmaz bütündür, bir elimiz doğa ile savaşırken diğer elimiz insanla barışamaz.

2 Şubat Perşembe 18:30 - 20:30
Yer: Hrant Dink Vakfı, Havak Salonu
https://www.facebook.com/events/786342711518414/
58 likes
  • dogadernegiDoğa Okulu kurucularından Güven Eken “Çevresel Adaletsizlik ve Ayrımcılık” söyleşisi için 2 Şubatta Asulis Laboratuvarı / Asulis Laboratory'de. Konumuz doğa, insan ve tüm haklar arasındaki ilişkiler. Çünkü bir dere de olsa, bir çocuk da, hak parçalanmaz bütündür, bir elimiz doğa ile savaşırken diğer elimiz insanla barışamaz.

    2 Şubat Perşembe 18:30 - 20:30
    Yer: Hrant Dink Vakfı, Havak Salonu
    https://www.facebook.com/events/786342711518414/

  • koyokullarinadestekprojesiDeğerli öğretmenlerimiz, imkansızlıklar içinde eğitimine devam etmeye çalışan öğrencilerinizin ihtiyaçlarını ekibimize ulaştırabilirsiniz. Değerli yardımseverler ; sizlerin görebileceği şekilde sayfamızda yayınlıyor olacağız bu ihtiyaçları. 17 kişiden oluşan, epey büyük bir ekibiz. Biz çocuklarımızın eğitimi için aracılık etmeye ve bu yolda yorulmaya hazırız. Destekleriniz için şimdiden çocuklar adına teşekkür ederiz. "köy okullarına destek projesi ekibi"
Log in to like or comment.