- Sot eshte nje dite shume e veçant per mua dhe per gjithe familjen tone..!!! Sot eshte ditelindja e jote e dashura Nënë..!!! Ti qe me butesi, urtesi, edukate, kulture dhe me dashuri te pa-shterrun, ishe aty gjithmone per ne... Edhe kur gabonim, na permiresoje, kur e tepronim, na duroje... Ty qe ska fjale, qe pershkrun ndjenjat qe i kam ndaj teje... Ty oj Nanë, ty te du ma shume se veten... Zoti, qofte me ty gjithmone, e ty urime o shpirt prej loqkes t'zemres... Te don Sugari.
7,525 likes
 • lyricalson- Sot eshte nje dite shume e veçant per mua dhe per gjithe familjen tone..!!! Sot eshte ditelindja e jote e dashura Nënë..!!! Ti qe me butesi, urtesi, edukate, kulture dhe me dashuri te pa-shterrun, ishe aty gjithmone per ne... Edhe kur gabonim, na permiresoje, kur e tepronim, na duroje... Ty qe ska fjale, qe pershkrun ndjenjat qe i kam ndaj teje... Ty oj Nanë, ty te du ma shume se veten... Zoti, qofte me ty gjithmone, e ty urime o shpirt prej loqkes t'zemres... Te don Sugari.

 • granitt.kosumiurimee edhe shum gjera tlumturaa 💝
 • gonxhemaxhuniiUrimee,i festofte edhe shume tjera tlumtura me gjitha te mirat.I uroj shume fat mbi te gjitha shendet te mire.Qofte gjithmone e lumtur❤😘
 • emanuela217321Urime,edhe 100 tjera!🎉
 • avdios_Urime profesoreshë e nderuar respekt per ty edhe shum vite tjera te lumtura suksese ❤️🎁🎁
 • erza.aliajShume urime per teten sofije prej erzes dhe prej mamit Shiqere ju duaaa
 • balcom3dTe behet dhe 100 vjece Mamaja dhe past gjithmon fat e begati ne familje e kudo @lyricalson !!
 • kidator_number1Urime urime edhe 100 tjera bash me juvee ❤❤❤
 • maaljetaaliuUrime ❤❤👏🏼
 • irfanhajdiniurime
 • mc_kresha.fanUrime urime per mamin ton ishalla edhe 10000 tjeraa se bashkuu me juvee...
 • ggeenntta_murime❤❤ishalla edhe 100 tjera me lumturi dhe shendet
 • qendresanecaaurime🎂🍰
 • sarandda_mShuum urimee 🎉🎉💖💖😍
 • lorenaaliu12urime urime per nenen tende 😍
 • shqipdona.hasaniUrime per proeoreshën mat mir nbot ishalla pret edhe shumm tjera te lumtura së bashku me falilje mbesa e nipa ♥♥♥
 • vanesa.sojevaUrime per Znj.Safije edhe shume te tjera te lumtura se bashku me te dashurit e saj🎉🎂💋❤
 • labinotismajliikush mungon hyhyhy
 • trimmllapashticaShumë Urimee Per Mesuesen Sofi Respect t'Veqantt
 • kqikuritaUrime inshalla edhe shum vite te lumtura pran jush @lyricalson
 • big_pileUrime pricez edhe 100.tjera I gzofsh♥♥ me gjith familn djalin e ki mreti ma I math te dua brather
Log in to like or comment.