Tap video for sound
Video
15,583 views
 • roza_latiS'kisha marr rroba extra nga shtepia.. por gjithsesi... mua me pelqen kaq shume te loz me kureshtjen e njerezve! #AfterShow

 • ildo666E cfare thane ?
 • altin.metajçben moj zogu.ashtu viet ne super market moj.me pikutina me robinshan.ik moj se le nam o yllo 🎭
 • _rozafan_😂😂😂😂😂
 • enkeledja_tufaJe e pa pare Rozi 😙😙
 • eri_latiCmendurine e kemi ne gjak ne... Pun Latajsh 😂😂. Nk e kpt kush 😂😂 Runs in the blood for generations 😂😂😂 Thats why im a lot like you, and fucking proud for it.. much luv ❤ 😂😂😂😂😂
 • roza_lati@eri_lati you're my blood my brother.❤
 • ditta_vrioniHihihi oj rozii sa mire ja ke ber bravo per guximin 👏👏👍😙😙
 • djalimadrilenAhahah hajde stupid hajde qa ka dal kshtu kjo jashttoksorja
 • anirelb_isivSa e mir je moj @roza_lati dukesh qe je rehat njeriu vepron si tja ndjej mos ta mi hic ca thon njerzia te pershendes kukull e bukur
 • z.xheni.tosku_mHhahahaa me lot...😂😂😂
 • artur_ramaj@era_elezi 😂😂👌🏻
 • era_elezi@roza_lati esht nona @artur_ramaj ✌🏻 gezohem qe sjam e vetmja qe ka dal me PJ'S 💃🏼
 • olagoroveci_Ç'te keqe ka te dalesh me pizhama? Madje s'duhet t'i kishe dhene llogari fare shiteses pse kishe dale ashtu. Njerezit ne Shqiperi dine vetem te te shohin shtrember dhe te flasin keq. Keep it up girl 🌸
 • _kanamanno fucks was given that day hahaha @roza_lati
 • vicenkirosei molto originale e questo ti fa unica baci...
 • elonalushi😂😂😂😂😂😂
Log in to like or comment.