Tap video for sound
Video
516 views
 • iranbme«گجت هوشمند مراقبت و ترمیم پوست»

  گجت هوشمند S Skin یکی از چندین محصول تجربی است که از دپارتمان C Lab سامسونگ بیرون می‌آید و در واقع تلاشی برای ورود به کسب و کارهای جدید و نیز قرار دادن فرصت آزمایش ایده‌های تازه در اختیار کارمندان این کمپانی است. این گجت به بررسی رطوبت کوتیکول، رنگ زیر جلدی، حلقه‌های تیره، جای جوش و عوامل محیطی پرداخته و هرگونه مشکل پوستی را با ترکیبی از نور درمانی و نوارهایی از میکروسوزن‌ها ترمیم می‌کند.
  این گجت هوشمند به واسطه ترکیبی از دوربین، حسگرهای نوری و حسگرهای رساناسنجی، به ارزیابی وضعیت پوست می‌پردازد. نحوه کار S Skin به این شکل است که به سطح صورت کاربر نور می‌تاباند و نتایج حاصل از بازتاب این نور به حسگرها را تجریه و تحلیل می‌کند. همزمان دو قطعه فلزی نیز رسانایی پوست فرد را اندازه می‌گیرند تا به اندازه گیری سطح رطوبت آن کمک کنند. اگر پوست کاربر از سلامت کافی برخوردار نباشد، S Skin با تعیین مواردی که پوست وی به آن نیاز دارد، برنامه مراقبتی ویژه‌ای با استفاده از نور درمانی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
  علاوه بر این، به همراه S Skin پچ‌هایی متشکل از میکروسوزن‌ها عرضه خواهد شد که می‌توانند مواد مورد نیاز پوست را مستقیماً به آن برسانند. ارائه این مواد در قالب پچ‌های رنگی نیز می‌تواند جلوی استفاده نادرست از مواد مختلف را بگیرد. موادی که برای این هدف در نظر گرفته شده‌اند، اغلب همان‌هایی هستند که در محصولات بهداشتی و مراقبتی پوست به کار می‌روند.
  این گجت 50 دلاری در حال حاضر در مرحله سنجش صلاحیت ایده است؛ به آن معنا که سامسونگ باید منتظر نظرات و بازخوردهای رسانه‌ها، مشاوران و کاربران آن باشد.
  .
  🎥 برای مشاهده ویدیو کامل می‌توانید به کانال تلگرام ما مراجعه نمایید:
  Telegram.me/IranBmeChannel

  #مهندسی_پزشکی #پزشکی #پوست #زیبایی #مراقبت_پوست #گجت #سامسونگ #فناوری #تکنولوژی #ویدیو #کلیپ
  #iranbme #BiomedicalEngineering #Gadget #SSkin #Skin #Samsung #SkinCare #Tech #Technology #Video #Clip

 • pangan.bmsعالی بود به پیج منم سر بزنید آرزوی موفقیت.
 • golchin_behtarinhaوری گود👌
Log in to like or comment.