W Indonezji miejscowi raczej nie jadają chleba. Podstawa diety to ryż. Tosty serwuje się "pod turystów". I teraz porównanie: za 10 tys. rupii (ok. 3,5 zł) można zjeść dwie takie kromki, nic niewarte, nie da się nimi najeść, albo talerz ryżu z warzywami. Kolejny raz będę namawiać do jedzenia lokalnego jedzenia w podróży :). Spieszę uspokoić Was, że Lombok jest bardzo daleko od tajskich regionów dotkniętych powodzią i nic nam nie jest. Dziękujemy za troskę i wiadomości od Was!

#dorotainindonesia #dorotainasia #podróże #travel #food #instafood #toast #breakfast
69 likes
  • dorotakaminskaW Indonezji miejscowi raczej nie jadają chleba. Podstawa diety to ryż. Tosty serwuje się "pod turystów". I teraz porównanie: za 10 tys. rupii (ok. 3,5 zł) można zjeść dwie takie kromki, nic niewarte, nie da się nimi najeść, albo talerz ryżu z warzywami. Kolejny raz będę namawiać do jedzenia lokalnego jedzenia w podróży :). Spieszę uspokoić Was, że Lombok jest bardzo daleko od tajskich regionów dotkniętych powodzią i nic nam nie jest. Dziękujemy za troskę i wiadomości od Was!

    #dorotainindonesia #dorotainasia #podróże #travel #food #instafood #toast #breakfast

  • justine_pixiWygląda jak jedzenie w szpitalu.😐 Dorotka w dużych i małych miastach mega smog w Polsce z mniejszym mrozem, nie ma czym oddychać.Więc cieszcie się ze Was tu nie ma.😉
  • dorotakaminska@justine_pixi Haha, dobre porównanie ;). Widziałam informacje o smogu, przeraża mnie to. Na Lomboku czyste powietrze i zielono, obyśmy się nie zatruli po powrocie. Trzymajcie się tam dzielnie!
Log in to like or comment.