5,874 likes
 • marinavjollca__E bukura e dheut💞
 • joana.h11love you
 • joana.h11te dua
 • joana.h11je ylll ime
 • fionaa_ssLove you
 • kidaadailyPlease make her happy again @flawlessmina !!!
 • zigi.cUrime per te dy motrat qe qendron perkran neve ne te gjitha kohet flm
 • flawlessmiinashihe videon time tfundiiit
 • shex._.maho0oO zemer
 • shex._.maho0o"Top Channel" 15 vjet...Gezuar🎉 @topchannelalbania "Procesi Sportiv"Aty ku sporti duket me i bukur me Marina Vjollcen bukurinë tonë shqiptare që i jep hijeshi Procesit Sportiv.Ku puna e saj vlerësohet shumë nga ne #MarinaTor, që nga mosha 15 vjece je në programin Top Channel së bashku me të motren Luanen.Je munduar aq shumë për të arritur gjer këtu,por falë Zotit është shpërblyer nuk ka shkuar huq.Ti e ndriqon studion e Procesit Sportiv, edhe kameramantët e humbin mendjen tek ti, e le më ne shikuesit ose fansat e tu #MarinaTor që i falënderohen Zotit çdo natë e çdo ditë që ekziston🙏...Të falemnderit per çdo gjë që ke bër për mua.Shpresoj ta lexosh dhe besoj që do të pëlqej ! Teduaa dhe asnjëherë nuk lodhem duke të thënë kështu👅 FOLLOW ME PLEASE🙏💘
 • pranvera_jonuziSuksese
 • marinavj0llcaO zot ^^😂
 • marina._vjollcaMina me mungon shum,nuk eshte e mjaftueshme mungesa jote tani edhe @marinavj0llca do te largohet nga Maqedonia un jam shum e vetmuar pa ju dya.Nuk e kisha vetem njeren nga ju por tani asnjeren!!😔😫
 • marinavj0llca@nutellamina te dua shuuuum jeta ime ❤❤
 • shex._.maho0oThere are a few days...
 • marinavj0llcaCan't fucking wait to met ya 😍
 • marinavj0llcaEdhe 4 dite😍❤
 • marinavj0llcaMe mush plote jete❤
 • alesia.17urime TOP CHANEL
 • cozmanmineUrime TOP CHANNEL
Log in to like or comment.