Sukces nie polega na osiągniu czegoś w przyszłości, ale na robieniu tego, co kochasz tu i teraz.

Dlaczego więc szukać daleko? Skoro odpowiedź na najważniejsze dla nas pytanie o sens  życia mamy blisko.
Jak być szczęśliwym?

Do czego dążę? Do szczęścia. Tu i teraz.

Na to jesteśmy zaprogramowani. Poszukiwanie szczęścia jest motorem wszystkich naszych działań. Motorem pragnienia sławy, sukcesu…. Tu nie chodzi o zdobycie sławy, czy sukcesu. Bo gdyby tak było, nie mielibyśmy tylu nieszczęśliwych, samotnych i rozdartych celebrytów.

Chcę być szczęślwia. Może nie jest to najszczęślwiej sformuowane postanowienie noworoczne. Nie, z punktu widzenia specjalistów, czy teoretyków planowania.
Niematerialny, niewymierzalny, nie do końca namacalny, mało konkretny, jakże ulotny cel A jednak… Poszukiwanie szczęścia jest motorem wszystkich naszych działań na tej ziemi.

Może zamiast robić coroczne postanowienia, powinniśmy poszukać odpowiedzi na pytanie:
Co uczyniło by mnie szczęślwiszym? W tym kolejnym roku?

Potraktować to jako punkt wyjścia do określenia celu, który chcemy osiągnąć w nowym roku.

Bez poczucia winy, bez tego zbędnego i frustrującego rozliczania się. Za rok po prostu postawmy sobie pytanie: czy w minionym roku czuliśmy się szczęśliwi. Jeżeli nie, jeżeli nie do końca, to nie ma sprawy. Za rok postaramy się podłapać jeszcze więcej szczęścia. 
#marketing #motivation #entrepreneur #business #motivation #branding #money #digitalmarketing #entrepreneurship #smallbusiness #contentmarketing #marketingdigital #healthy #success #healthychoices #eatingclean #design #goals #onlinemarketing #onlinebusiness #motivated #businesswoman #christmas #instadaily #follow #successquotes #promo #life #health #sky
158 likes
Log in to like or comment.