#مقالات_مفید 📝 ..
. .
💠 اخذ #جواز_تاسیس ؛ پیش نیاز #احداث یک #واحد_صنعتی #جواز تاسیس یکی از اولین و مهم ترین مجوزهایی می باشد که از سوی وزارت #صنعت،#معدن و تجارت به متقاضیان احداث یک واحد صنعتی ارائه می شود.

اولین قدم جهت شروع #سرمایه‌_گذاری در پروژه‌های تولیدی و صنعتی، اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذی‌صلاح می‌باشد و بالطبع، اولین مدرک مورد نیاز جهت احداث هر واحد صنعتی در یکی از محل‌های مجاز تعیین شده، #جواز تاسیس می‌باشد که به متقاضی اجازه داده می‌شود تا نسبت به انجام فعالیت مذکور در محدوده‌ای که خود #سازمان_صنعت_معدن_و_تجارت در نظر گرفته است، فعالیت نماید.

از آنجایی که فرآیند #اخذ_جواز_تاسیس #صنایع و پروانه بهره‌برداری، کاملاً تخصصی و نیاز به اطلاعات صاحبان فن و تخصص دارد، لذا کارشناسان و کارگروه تخصصی تنظیم #طرح_توجیهی شرکت مشاوره مدیریت و مهندسی #بهین_صنعت_یاب، با در اختیار داشتن کارشناسان صنایع آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشند. اخذ جواز تاسیس و پروانه بهره‌برداری در استان تهران، #البرز و سایر استان‌های #کشور با کمترین زمان ممکن توسط تیم این #شرکت صورت می‌پذیرد. . .. .. .
🌐 متن کامل این مقاله هم اکنون در #سایت_شرکت قابل دسترسی است.
.
.
📌 لینک #کانال_تلگرام شرکت؛ لینک #آبی رنگ در صفحه اصلی پیج

با بهین صنعت یاب همراه باشید... .

#مشاوره #امکان_سنجی #طرح #بهین_یاب #فرم #جواز_تولید #شهرک_صنعتی #جواز_تهران #استان_تهران #سامانه_بهین_یاب جواز_برند #ثبت_شرکت . . .
. 📲@behinsanatyab
📲@behinsanatyab
📲@behinsanatyab
🌐 behinsanat.com
☎️ ۰۲۱- ۲۶۳۰۲۰۸۱
📣 tlgrm.com/behinsanat۷
26 likes
Log in to like or comment.