Gezuar Pavaresine e Shqiperise!!!
12,461 likes
 • marina_vjollcaGezuar Pavaresine e Shqiperise!!!

 • shpirt_i_copetuarGezuar edhe ti
 • paese_di_trevisoCiao bella chiama mio numero
 • fionaa_ssGezuar edhe ty jet
 • lika.melisaLyy
 • lika.melisaGzuar
 • zekri_brikate na rrojq
 • flawlessmiina♥👐edhe ty
 • cozmanmineGezuar edhe ty
 • klerihasko_Gezuar edhe ne shum te tjera 💪😘😍⭐👍🔴💞💘👐
 • besimkurtuluss🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Gezuar edhe ne shum te tjera
 • marinavjollca.2Gezuar dhe ty Jetee😍💋💞
 • bvbkk1Urime
 • odessa_de😘😘👐👐
 • donaldspahiaNe shqiptaret e duam shqiperin vetem per festa,ne fakt duam festen jo shqiperin
 • donaldspahiaNe fakt shqiperia e fundit u be shtet e fundit bem domokracin ka dhe te paret por pe keq jo te mir te paret per corrupsion me te lart ne europ drog te paret ne europ te parat me pabarazi kur nje grusht njerezish kan gjithshka,5 periqnd kontrollojn gjithshka dhe 95 perqind punojm per 5 perqind kur padretsia me e lart ne europ per cfar duhesh te jesh krenar shqiperia eshte nje mallkim per ne qe jetojm
 • donaldspahiaKete se them une keto e thojn 95 perqind te shqiptareve
 • donaldspahiaAta luftan per lire dhe vdesin qe shqiperia te jet e pavarur nuk do luftonin kurr nese do ta shinin ku eshte shqiperia sot
 • donaldspahiaKur ne shqiperi mjeket vjedhin po nuk i dhe mjekit lek vdes
 • donaldspahiaKur doktorer duan lek dhe nuk te shikojn fare nese nuk ke lek thot vdis nese nuk ke te paguash por per cfar e merr rrogen mjeku pse duhet te paguaj populli po te na kapi nje semundje ne shqiperi vdes pse po nuk ke te paguash vdekjen e ke te sigurt per cfar te jemi krenar per kete shtet leshi shqiperia eshte nje mallkim per shqiptaret e thjesht
 • nnlice.srbR E P U B L I K A S R P S K A ♥ @marina_vjollca
Log in to like or comment.